Moim Pacjentom oferuję szeroki wachlarz zabiegów z dziedziny dermatologii estetycznej i medycyny przeciwstarzeniowej. W zakres kompleksowej oferty wchodzą również konsultacje, diagnozy i leczenie chorób skóry. W najwyższej trosce o dobro Pacjenta dbam, aby jego skóra była nie tylko zdrowa, ale i piękna.

Konsultacja z zakresu medycy estetycznej przeprowadzana jest przez wykwalifikowanego lekarza dermatologa, który na podstawie wywiadu i badania skóry chorego zaznajamia się ze stanem zdrowia pacjenta. Na tej podstawie i biorąc pod uwagę oczekiwania pacjenta proponuje zabiegi, omawia je oraz określa spodziewane efekty.

Jednym z naturalnych efektów procesu starzenia się skóry i pracy mięśni twarzy jest pojawienie się zmarszczek. Szybkim rozwiązaniem na odmłodzenie skóry jest zastosowanie toksyny botulinowej, która jest bezpiecznie i skutecznie wykorzystywana w wielu dziedzinach medycyny na całym świecie. Zabiegi z toksyną botulinową przynoszą efekt wygładzenia zmarszczek mimicznych, najczęściej górnej części twarzy, a także stanowią jedną z najskuteczniejszych metod leczenia nadpotliwości czy bruksizmu (nadmierne zaciskanie zębów czy zgrzytanie zębami).

Więcej informacji: http://mojadermatolog.pl/toksyna-botulinowa-opis-zabiegu

Wraz z wiekiem nasza skóra ulega procesom starzenia się. Staje się cienka, wiotka, sucha, traci jędrność. Pojawiają się zmarszczki wokół oczu, ust, nosa, na szyi, dekolcie, wokół policzków. Stosowane podczas zabiegu preparaty wypełniają zarówno płytkie jak i głębokie zmarszczki. Pozwalają na poprawienie konturu twarzy, odmłodzenie skóry i wygładzenie jej.

Więcej informacji o zabiegu: http://mojadermatolog.pl/kwas-hialuronowy/

Zabiegi mezoterapii są odpowiednie zarówno dla kobiet młodszych, jak i starszych. Można je stosować o każdej porze roku. Odżywiają i stymulują skórę właściwą, pozytywnie wpływają na poprawę jej kondycji. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Każdy zabieg poprzedza konsultacja z lekarzem, który dobiera preparat stosownie do miejsca działania na skórze. Lekarz wyklucza również  ewentualne przeciwwskazania do zabiegu.

Szczegółowe informacje: http://mojadermatolog.pl/mezoterapia-iglowa/

Zabiegi Dermapenem są odpowiednie dla każdego typu cery, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Urządzenie Dermapen zapewnia stymulację fibroblastów, dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Efektem jest spłycenie blizn, poparzeń, a także widoczne zmniejszenie zmarszczek.